Akbıyık Nakliyat

Hakkımızda

 1995 yılında Yusuf AKBIYIK tarafından kurulan Akbıyık Nakliyat değişen, yenilenen yüzü, gelişen araç ve asansör filosu ile bugünlere ulaşmış, nakliyat sektöründe marka haline gelmiştir. müşterilerine her zaman en iyi hizmet kalitesini sunmayı hedefleyen firmamız, nakliyat alanında teknolojinin tüm imkanlarını kullanmaktadır.

 

Eskişehir Akbıyık Nakliyat olarak kurulduğumuz günden bu güne Eskişehir’de nakliyat sektöründe öncü firma olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Hedefimiz tecrübeli ve dinamik ekibimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak Eskişehir nakliyat firmaları arasında ilk akla gelen firma olmaktır.

 

Evden eve nakliyat ve asansörlü nakliyat hizmetimizin yanı sıra araç filomuzda bulunan 4 adet eşya asansörümüz ile Eskişehir'de asansör kiralama hizmeti de sunmaktayız. Şehir içinde hizmet veren veya şehir dışından gelen nakliyat firmalarına ekonomik fiyatlarla yük asansörü kiralayan Akbıyık Nakliyat, bu asansörlerle işinizi daha hızlı ve kolay şekilde çözebilmenizi sağlamaktadır.

 

Akbıyık Nakliyat, saatlik, günlük, haftalık, aylık gibi seçeneklerle asansör kiralama yapmaktadır. 20 metre,26 metre, 29 metre, 30 metre ve 50 metre yüksekliğe ulaşabilen toplamda 5 asansörümüz Eskişehir asansörlü nakliyat kiralık olarak kullanıma açıktır.

 

Akbıyık Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriye Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi (Hatboyu) No:22/B Tepebaşı / Eskişehir

Gsm: 0536 640 23 25 | 0536 886 65 64

 

Görseller