Akbıyık Nakliyat

Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Eskişehir Evden Eve Nakliyat işlerinizi daima titizlik ve özenle gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınıza zarar vermeden alanında profesyonel çalışanlarımız ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde evinizden aracımıza yüklüyoruz ve yeni evinize nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Evden Eve Nakliyat Eskişehir hizmetlerimizi sunarken eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalajlaması yapılarak taşıyoruz. Şöyle ki koltukları kapladığımız şekille aynaların, camekanların, beyaz eşyaların ambalajlanmasını aynı şekilde yapmıyoruz.

Evden eve nakliyat için bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikle ekibimiz eksper çalışması için sizden ortak bir gün belirlemenizi isteyecektir. Ardından belirlenen günde adresinize gelen ekibimiz eşyaları, daireyi, mesafeyi inceleyerek bir fiyat teklifi hazırlayıp aynı zamanda kendi planlamasını da buna göre yapar.

Eskişehir Evden Eve Nakliye işinde müşterilerimize memnun kalacakları bir hizmet sunmak için tüm süreci titizlikle takip etmekteyiz. Taşınmada kullanılacak asansör, araç, gereken nakliye destek elemanı sayısı, hangi saatler arasında işin yapılacağı tamamen önceden belirlenir.

 

Akbıyık Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriye Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi (Hatboyu) No:22/B Tepebaşı / Eskişehir

Gsm: 0536 640 23 25 | 0536 886 65 64