Akbıyık Nakliyat

Asansör Kiralama

Akbıyık Nakliyat, sahip olduğu 5 farklı eşya taşıma asansörü ile 10 metreden tam 50 metre yüksekliğe kadar her kata güvenle ulaşabilmektedir. Geniş araç ve ekipman filomuzun parçası olan eşya asansörlerimiz kendi kullanımımız dışında aynı sektörde hizmet veren diğer nakliyatçılar için de kiralıktır.

Nakliyat asansörü, yük asansörü, nakliyatçı asansörü olarak da bilinen eşya taşıma asansörlerimiz, rutin olarak bakımlardan geçirilir. Bu bakımlarda asansörlerin tüm parçaları tek tek kontrol edilir ve güvenli, kontrollü bir şekilde çalıştığından emin olunur.

Eskişehir asansör kiralama firması olarak, şehir içinde asansörlerimizi uzman operatörlerimizle birlikte kiralamaktayız. Modüler asansörlerimiz, her bina tipine uygun olduğu gibi dar sokaklarda da kullanıma uygundur.

20 metre, 26 metre, 29 metre, 30 metre ve 50 metre olmak üzere 5 farklı asansörümüz bulunmaktadır. Taşınılacak kata göre Eskişehir evden eve asansör kiralama hizmetimizi tercih edebilir, bu asansörü günlük, saatlik, haftalık, aylık olarak kiralayabilirsiniz.

 

Akbıyık Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriye Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi (Hatboyu) No:22/B Tepebaşı / Eskişehir

Gsm: 0536 640 23 25 | 0536 886 65 64