Akbıyık Nakliyat

Hizmetlerimiz

Şehirler Arası Nakliyat

Eskişehir Şehirlerarası Nakliyat Firmaları arasında gözünüz kapalı güvenebileceğiniz firmamız Akbıyık Nakliyat, Türkiye'nin tüm şehirlerine nakliyat hizmeti vermektedir. Şehirlerarası nakliyat işlerinizi anlaşma anından iş teslimine kadar dikkatle takip ediyor ve nakliyat konusunda beklentilerinizi tümüyle karşılıyoruz.

Şehirler arası taşımacılığın en kilit noktası eşyaların doğru şekilde paketlenmesidir. Doğru paketlenmeyen eşyalar yolculuk esnasında kırılıp dağılabilir. Bizler Akbıyık Nakliyat olarak şehirler arası taşınacak eşyaları en uygun ambalaj malzemesi ile kaplayarak en uygun araçlara yerleştiriyoruz.

Eskişehir’den Türkiye’nin her yerine eşya nakliyesi sağlayan firmamız, geniş bir araç filosuna sahiptir. araçlarımız şehirler arası taşımacılığa uygun olduğu gibi sürücülerimiz de gereken tüm yetki ve belgelere sahiptir.

Eskişehir Şehirlerarası Nakliye alanında yılların verdiği deneyim ve uzman ekibimiz ile sizlerin sorunsuz bir şekilde şehirlerarası nakliye hizmeti almanıza olanak sağlamaktayız. 81 ilimize de şehirlerarası nakliyat hizmeti veren firmamız ile aşağıdaki bilgilerden irtibata geçebilirsiniz.

 

Akbıyık Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriye Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi (Hatboyu) No:22/B Tepebaşı / Eskişehir

Gsm: 0536 640 23 25 | 0536 886 65 64