Akbıyık Nakliyat

Hizmetlerimiz

Ambalajlı Nakliyat

Eskişehir Ambalajlı Nakliyat işlerinizde de sizlere mağdur etmeyen firmamız, alanında uzman ekip arkadaşlarıyla eşyalarınızı özen ve dikkatle taşımaktadır. Nakliyesi yapılacak eşyalarınız dikkatli bir şekilde ambalajlanarak koruma altına alınmaktadır. Eşya paketlemede kullandığımız malzemeler, artık, eski ya da yıpranmış ürünler değildir. Akbıyık Nakliyat olarak tamamen eşya paketlemek için üretilen ambalaj malzemeleri kullanmakta, bu malzemeleri birinci kalite üretim yapan markalardan tercih etmekteyiz.

Eskişehir Ambalajlı Taşımacılık hizmetimizin en önemli aşamalarından biri, eşyaların uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak ambalajlanması ve paketlenmesidir. Kullandığımız kaliteli ambalajlama malzemeleri ile sorunsuz taşımacılık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ambalajlı nakliyatta her ürünü niteliğine göre ambalajlarız. Örneğin koltukları kapladığımız malzeme ile aynaları kapladığımız malzemeler farklı olduğu gibi her birinin paketlenme şekli de farklıdır. Tüm hizmetlerinde özeni ve kalitesiyle öne çıkarak bugün şehrinde bir marka olmuş olan Akbıyık Nakliyat, ambalajlı nakliyat konusunda da uzmanlaşmıştır.

 

Akbıyık Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriye Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi (Hatboyu) No:22/B Tepebaşı / Eskişehir

Gsm: 0536 640 23 25 | 0536 886 65 64